Hallo Besucher   |   Registrieren  |   Benutzername/Passwort vergessen?
Mitgliedsname:  Passwort: 
        Bookmark and Share




Radrennen 1993

Etappenrennen
   Österreich-Rundfahrt
   Azerbaïjan Tour -IRI-
   Barcelona - Montpellier, Amateurs
   Bayern Rundfahrt
   Berlin (c) (V)
   Bidasoa Itzulia
   Boland Bank Tour
   Boucles de la Mayenne
   Cascade Classic
   Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
   Circuit Cycliste Sarthe
   Circuit de Saône-et-Loire
   Circuit des Monts du Livradois
   Circuit des Plages Vendéennes
   Circuit Franco-Belge
   Clásica 75 años Municipio de Bello Antioquia
   Clásica Carmen de Viboral
   Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
   Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
   Clásico RCN
   Clasica Coljueces Cundinamarca
   Clasica Colprensa
   Clasico Ciclistico Banfoandes
   Coca-Cola Trophy
   Correio da Manha
   Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
   Critérium du Dauphiné
   Critérium International
   Cyclkebration Cincinnati
   Delta Tour Zeeland, Amateurs
   Doble Melo
   Doble San Francisco-Miramar
   Driedaagse van De Panne
   Essor Breton
   Etoile de Bessèges
   Euskal Bizikleta
   Fitchburg Longsjo Classic
   Five rings of Moscow
   Flèche du Sud
   Giro d'Abruzzo
   Giro d'Italia
   Giro del Capo
   Giro del Friuli Venezia Giulia
   Giro del Trentino
   Giro dell'Umbria
   Giro della Valle d'Aosta
   Giro delle Regioni, U23
   Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
   Giro di Puglia
   Girona
   Girvan
   GP Abimota
   GP du Midi-Libre
   GP Internacional Costa Azul
   GP Jornal de Noticias
   GP Sardoal
   GP Tell
   Gracia Orlova (V)
   Grand Prix de la Somme
   Herald Sun Tour
   Hessen Rundfahrt
   Hofbrau Cup
   Hulst, Amateurs
   Kellogg's Tour of Britain
   Killington Stage Race
   Košice - Tatry - Košice
   Krasna Lipa Tour Féminine (V)
   Kroz Srbiju
   Lidice
   Lisboa (l)
   Lleida
   Luxembourg (c)
   Mammoth Classic
   Mazda Tour
   Mi-Aout-Bretonne
   Milk Race
   Milwaukee (a)
   New Zealand Post Tour
   Niederoesterreich Rundfahrt
   Niedersachsen Rundfahrt
   Oder Rundfahrt
   Olympia's Tour
   Omloop van 't Molenheike (V)
   Ostschweizer Rundfahrt
   Ouro
   OZ Wielerweekend
   Paris - Nice
   Polska - Ukraina
   Porto (a)
   Portsmouth
   Postgirot Open
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Quatre jours de Dunkerque
   Quatre Jours de l'Aisne
   Rás Tailteann
   Rás Tailteann
   Rapport Toer
   Redlands Bicycle Classic
   Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
   Ronde van België, Amateurs
   Ronde van de Provincie Antwerpen
   Ronde van Limburg, Amateurs
   Ronde van Nederland
   Route du Sud
   Schenectady
   Setmana Catalana de Ciclismo
   Settimana Ciclistica Lombarda
   Settimana Siciliana
   Steiermark Rundfahrt
   Ster van Brabant
   Szlakiem Grodow Piastowskich
   Teleflex Tour
   Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
   Tirreno-Adriatico
   Torres Vedras (b)
   Tour d'Auvergne Amateurs
   Tour d'Armorique
   Tour de France
   Tour de Gironde
   Tour de Hokkaido
   Tour de Hongrie
   Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
   Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
   Tour de l'Avenir
   Tour de l'Est International
   Tour de la Creuse
   Tour de la Manche
   Tour de la Martinique
   Tour de la Province de Liège
   Tour de la Province de Namur
   Tour de Luxembourg
   Tour de Maurice
   Tour de Moselle
   Tour de Picardie
   Tour de Pologne
   Tour de Romandie
   Tour de Slovaquie
   Tour de Suisse
   Tour de Toona (V)
   Tour du Basse-Gaulaine, Junioren
   Tour du Finistère (V)
   Tour du Hainaut, Amateurs
   Tour du Limousin
   Tour du Loir-Et-Cher 'Edmond Provost'
   Tour du Maroc
   Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
   Tour Du Pont
   Tour du Roussillon Amateur Internationaux, Amateurs
   Tour du Vaucluse
   Tour Méditerranéen
   Tour Nivernais Morvan
   Tour of Albania
   Tour of Hopfields
   Tour of Lancashire
   Tour of Michigan
   Tour of the Adirondacks
   Tour of the Kingdom
   Tour of Willamette
   Triptyque Ardennaise
   Trittico Premondiale
   Trofeo Matteotti, Elite/U23
   Tygrikeskupen (V)
   Vöslauer Jugend Tour Juniors
   Västboloppet
   Volta às Terras de Santa Maria Feira
   Volta a Galicia
   Volta a Galicia
   Volta a Murtosa
   Volta a Pais de St. Maria
   Volta a Portugal
   Volta a Portugal do Futuro
   Volta a Tras os Montes e Alto Douro
   Volta ao Alentejo
   Volta ao Algarve
   Volta ao Jogo
   Volta Ciclista a Catalunya
   Vuelta a Andalucia
   Vuelta a Antioquia
   Vuelta a Boyacà
   Vuelta a Colombia
   Vuelta a Cundinamarca
   Vuelta a España
   Vuelta a la Independencia Nacional
   Vuelta a los Valles Mineros
   Vuelta a Mallorca
   Vuelta a Mallorca (V)
   Vuelta a Mendoza
   Vuelta a Toledo
   Vuelta a Zamora
   Vuelta al Chana
   Vuelta al Táchira
   Vuelta al Valle -Arg-
   Vuelta al Valle del Cauca -Col-
   Vuelta Castilla y Leon
   Vuelta Ciclista a Aragón
   Vuelta Ciclista a Burgos
   Vuelta Ciclista a Castellon
   Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
   Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
   Vuelta Ciclista a la Rioja
   Vuelta Ciclista a Murcia
   Vuelta Ciclista a Navarra
   Vuelta Ciclista al País Vasco
   Vuelta Ciclista Asturias
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta de Bisbee
   Vuelta de la Juventud Colombia
   Vuelta de San Juan
   Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
   Vuelta Internacional al Estado Trujillo
   Vuelta y Ruta de Mexico
   Werelduurrecord -Beste prestaties-,
   Wervershoof (V)
   West Virginia Classic
   Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
   Women's Challenge (V)
   Ytong Bohemia Tour
   Závod Míru (a)
Andere Radrennen
   's Heerenhoek, Amateurs
   's-Heerenberg (V)
   500 Millas del Norte Gesamtwertung
   A Travers le Morbihan
   Östgötaloppet, Elite/U23
   Östgötaloppet, Elite/U23 (V)
   Aachen
   Aagtekerke, Amateurs
   Aalsmeer
   Aalst
   Aalst, Criterium
   Aalter
   Aardenburg, Amateurs
   Aartrijke (a)
   Aartrijke, Cyclocross
   Aartselaar
   Abergavenny
   Acht van Chaam, Amateurs
   Acht van Chaam, Criterium
   Affligem
   Affligem, Nieuwelingen
   Affoltern am Albis
   Aix-en-Provence, Criterium
   Albany
   Alcala de Chivert
   Alcobaça
   Alcobendas
   Alcudia
   Alenquer
   Aliso Viejo
   Almoçageme
   Alquerías
   Altheim
   Alzano Scrivia
   Amiens
   Amorebieta
   Amorebieta
   Amstel Gold Race
   Amsterdam (e)
   Anderlecht
   Andoain, Cyclocross
   Anniston
   Antwerpen (f)
   Antwerpen, Amateurs
   Antwerpen, Zesdaagse
   Apeldoorn
   Apeldoorn
   Apertura CC La Nación Mercedes
   Ararat
   Arbon
   Archer International Grand Prix
   Armagh
   Armilla
   Armilla (a)
   Asse-Krokegem, Cyclocross
   Asti, U23
   Astico - Brenta
   Athína, Junioren Gesamtwertung
   Athens (a)
   Athens, Criterium
   Atlanta
   Atlanta (c)
   Atlanta (e)
   Aulnat
   Auray
   Axel, Amateurs
   Azpeitia, Cyclocross
   Böblingen
   Baby Giro Gesamtwertung
   Bad Homburg
   Baden-Baden (b)
   Bakewell
   Ballymena, Chrono
   Baltyk-Karkonosze-Tour Gesamtwertung
   Bann Valley Classic
   Barcelona, Mountainbike
   Barcelona, Mountainbike (V)
   Basauri, Omnium
   Bassano del Grappa, Mountainbike
   Bassano del Grappa, Mountainbike (V)
   Bavikhove, Criterium
   Bay Cycling Classic Gesamtwertung
   Bayonne
   Bayonne - Pamplona
   Bayonne (a)
   Beaumont Trophy
   Bellegem
   Belsele
   Bergara (b)
   Bergerac
   Berkel (a) (V)
   Berlare
   Berlin
   Berlin (g) Gesamtwertung
   Berlin (h)
   Berlin, Cyclocross (b)
   Berlin, Mountainbike
   Berlin, Mountainbike (V)
   Berner Rundfahrt
   Beveren
   Beveren-Waas (a)
   Biervliet, Amateurs
   Binche - Tournai - Binche
   Binghampton
   Bisbee
   Bishop's Castle
   Bizkaiko Bira Gesamtwertung
   Bob Cook Memorial-Mount Evans
   Bologna - Raticosa
   Boom, Dernycriterium
   Bordeaux - Cauderan
   Bordeaux - Saintes
   Bordeaux, Zesdaagse
   Boulder
   Boxmeer, Criterium
   Boxmeer, Dernycriterium
   Brabantse Pijl
   Bray
   Bredene
   Bredene, Cyclocross
   Bremen, Zesdaagse
   Breskens, Amateurs
   Briga
   Brissago
   British Best All Rounder
   Brno - Velka Bites - Brno
   Broadford
   Bromont, Mountainbike
   Bromont, Mountainbike (V)
   Bruinisse, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Opwijk
   Brussel/Bruxelles - Zepperen
   Brussel/Bruxelles/Berchem - Ingooigem
   Buenos Aires, Zesdaagse
   Buggenhout
   Burgenland Rundfahrt
   Burgh-Haamstede, Amateurs
   Burlington
   Busto Garolfo
   Caduti di Soprazocco
   Cadzand, Amateurs
   Caivano
   Calais
   Calingasta Gesamtwertung
   Callac
   Calviá
   Camaiore
   Camors
   Canberra Tour Gesamtwertung
   Caraco Omloop
   Carnago
   Carnetin, Cyclocross
   Carrara
   Cartaxo
   Casalecchio di Reno
   Casentino
   Castelfidardo (b)
   Castillon-la-Bataille, Criterium
   Castle Rock
   Castle Rock (a)
   Castle Rock (b)
   Castlemaine
   Castrocaro Terme
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, 1 km
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Achtervolging
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Ploegenachtervolging
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Puntenkoers
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Sprint
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Tandem
   Central American and Caribbean Sports Games, Op de weg
   Central American and Caribbean Sports Games, Op de weg, Ploegentijdrit
   Central Lake
   Cerreto Guidi
   Cesa
   Châteaulin
   Challenge Mallorca Gesamtwertung
   Championat d'Auvergne
   Charleston
   Charlotte
   Chateau-Chinon-Ville
   Chattanooga
   Chaumeil
   Chaumeil
   Chesapeake
   Cheshire (V)
   Chicago
   Cholet
   Chrono Champenois - Trophée Européen (V)
   Chrono des Herbiers
   Chrono des Herbiers (V)
   Chrono des Herbiers, U23
   Chur - Arosa
   Cicogna
   Circuit de la Nive
   Circuit des Frontières
   Circuit des vins du Blayais
   Circuit du Hainaut
   Circuit du Morbihan
   Circuit of the Dales
   Circuito Boa Vista
   Circuito Castelnovese
   Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
   Circuito dos Campeões
   Circuito Isolano - Coppa Egidio Re
   Circuito Mezzanese
   Circuito Montañés Gesamtwertung
   Ciriè
   Cittiglio (V)
   Clásica de Almería
   Clásico Virgen de la Consolación de Táriba Gesamtwertung
   Clássica de Vila Franca de Xira
   Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
   Classica Aguardiente2 . Etappe
   Classique des Alpes
   Clemson
   Cleveland
   Clinge, Amateurs
   Coconut Grove
   Colchester (b)
   Collecchio
   Colmar - Strassbourg
   Concord
   Contern, Cyclocross
   Continentale Classic
   Coppa 29 Martiri di Figline di Prato
   Coppa Agostoni
   Coppa Bernocchi
   Coppa Caduti - Puglia di Arezzo
   Coppa Caduti Buscatesi
   Coppa Ciuffenna
   Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
   Coppa d'Inverno Pirelli
   Coppa d'Argento Giovanni Brunero
   Coppa della Pace
   Coppa Giulio Burci
   Coppa Giuseppe Romita
   Coppa Lanciotto Ballerini
   Coppa Messapica
   Coppa Pinot La Versa
   Coppa Placci
   Coppa Sabatini
   Coppa San Geo
   Coppa San Sabino
   Copperopolis
   Corréa
   Cras-Avernas
   Creswick
   Creuse
   Criterium d'Abruzzo
   Cronoscalata della Futa
   Cronoscalata Gardone Val Trompia - Prati di Caregno
   Cupra Marittima
   Cursa Ciclista de Llobregat
   Düren
   Dagmersellen, Cyclocross
   Davis
   De Haan
   De Panne (a)
   Decazeville
   Deinze
   Delamere
   Den Hout
   Denain
   Dentergem
   Derbyshire
   Desselgem
   Diegem, Cyclocross
   Dijon
   Dijon, Cyclocross
   Diksmuide, Cyclocross
   Dilsen
   Dima, Cyclocross
   Dinuba, Criterium
   Doble Bragado Gesamtwertung
   Dokkum
   Domburg, Amateurs
   Doomkerke, Cyclocross
   Dortmund, Zesdaagse
   Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren Gesamtwertung
   Drielandenomloop
   Dubnica (b)
   Dun-le-Palestel, Criterium
   Dunsfold
   Duo Normand
   Durango
   Durango, Cyclocross
   Durham
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   E3 Harelbeke
   Edenbridge
   Eibar (b)
   Eindhoven, Cyclocross
   Elgg Gesamtwertung
   Ellesmere
   Elorrio, Cyclocross
   Elva Rattapäev
   Emakumeen Euskal Bira (V) Gesamtwertung
   Embrach
   Emmen
   Empoli
   Eppalock
   Erembodegem (a)
   Erfurt
   Eschborn-Frankfurt City Loop
   Eschborn-Frankfurt City Loop (V)
   Eschenbach, Cyclocross
   Eslövs Varvlopp
   Essen, Cyclocross
   Essex (a)
   Este
   Estella
   European Youth Olympic Games, Op de weg, Criterium, Junioren
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Everett
   Faro
   Fermo
   Figueira da Foz
   Firenze
   Firenze - Empoli
   Firenze - Pistoia
   Firenze - Viareggio
   Flèche Ardennaise
   Flèche Wallonne
   Flevotour (V)
   Fogelsville
   Folkestone
   Fort Collins
   Fort Langley
   Fort Meyers
   Fourchambault
   Fourchambault
   Fourmies
   Freccia dei Vini - Memorial Dottor Luigi Raffele
   Freehold
   Fresno (a)
   Frisco
   Fuenlabrada
   G.P. Agostano
   G.P. Chianti Castello Guicciardini di Poppiano
   Göppingen
   Gainesboro
   Gainesville
   Gavere, Cyclocross
   Gavere, Cyclocross
   Geelong
   Geetbets (a)
   Gent - Ieper
   Gent - Staden
   Gent - Wevelgem
   Gent (a)
   Gent, Zesdaagse
   Geraardsbergen (a)
   Geraardsbergen, Criterium
   Geraardsbergen, Junioren
   Gersau
   Gersau (V)
   Gieten, Cyclocross
   Gippingen (a)
   Giro d'Italia Donne (V) Gesamtwertung
   Giro d'Oro
   Giro del Belvedere
   Giro Del Canavese - Trofeo Sportivi Valperghesi, U23
   Giro del Friuli
   Giro del Lazio
   Giro del Medio Brenta
   Giro del Valdarno
   Giro del Veneto
   Giro dell'Appennino
   Giro dell'Emilia
   Giro della Lunigiana, Junioren Gesamtwertung
   Giro della Provincia di Reggio Calabria
   Giro della Romagna
   Giro della Toscana, Junioren Gesamtwertung
   Giro delle Due Province Marciana
   Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
   Giro di Basilicata, Junioren Gesamtwertung
   Giro di Campania
   Giro di Lombardia
   Giro di Toscana
   Giro Internazionale Dilettanti dell'Umbria
   Giro Valli Aretine
   Gloucester
   Gouden Fiets Eddy Merckx
   GP Bodson
   GP Buchholz
   GP Chianti Colline d'Elsa
   GP Cristal Energie
   GP da Marinha Grande
   GP de France
   GP de France (V)
   GP de Wallonie
   GP des Nations
   GP des Nations, Amateurs
   GP di Poggiana
   GP du Haut-Escaut
   GP du Nord-Pas-de-Calais
   GP Eddy Merckx
   GP Général Patton, Junioren Gesamtwertung
   GP Impanis
   GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
   GP Kanton Genève
   GP Kanton Zürich (V)1 . Etappe
   GP Lacticoop1 . Etappe
   GP Lacticoop2 . Etappe
   GP Lacticoop3 . Etappe
   GP Lacticoop4 . Etappe
   GP Lacticoop5 . Etappe
   GP Lacticoop Gesamtwertung
   GP Liberazione, U23
   GP Palio del Recioto
   GP Presov (V)
   GP Pretola
   GP San Giuseppe
   GP Santa Rita
   GP Théo Mulheims
   GP Vila-Real Gesamtwertung
   GP Wielerrevue
   Graauw, Amateurs
   Grafton - Inverell
   Grand Harbor
   Grande Boucle Féminine Internationale (V) Gesamtwertung
   Graz
   Greensboro
   Greenville
   Grenoble, Zesdaagse
   Groningen
   Grote Rivierenprijs
   Grudziadz, Junioren
   Guazzora, Elite/U23
   Gullegem
   Gunnison
   Haak Voorjaarsrace (V)
   Hadsten, Criterium
   Hamme
   Hannut
   Harderwijk (a)
   Harderwijk (V)
   Harnes, Cyclocross
   Harworth
   Harworth
   Harzrundfahrt
   Hasselt - Spa - Hasselt
   Heerlen (a)
   Hegi (a)
   Hegi (V)
   Heikant, Amateurs
   Heilbronn
   Heist-Op-Den-Berg, Cyclocross
   Hel van het Mergelland
   Helchteren
   Helsingborg
   Hendaye
   Hengelo, Criterium
   Herning (b)
   Heule
   Heusden
   Hickory
   Hoboken
   Hohenstein-Ernstthal (a)
   Holy Saturday Classic
   Hoogerheide, Cyclocross
   Hoogstraten, Cyclocross
   Horw
   Hospitalet de Llobregat
   Houffalize, Mountainbike
   Houffalize, Mountainbike (V)
   Hunter Mountain, Downhill
   Huppaye
   Ichtegem (e)
   Ichtegem (f)
   Idaho Springs
   Igorre, Cyclocross
   IJzendijke, Amateurs
   Innsbruck
   International Cycling Classic Gesamtwertung
   Irish Sea Tour of the North Gesamtwertung
   Isbergues
   Ispáster, Cyclocross
   Izegem
   Jadranska Magistrala Gesamtwertung
   Japan Cup
   Junior Tour Of Ireland Gesamtwertung
   København, Sprint (b)
   København, Zesdaagse
   København, Zesdaagse (a)
   Köln - Schuld - Frechen
   Köln (h)
   Köln, Zesdaagse
   Kaisten
   Kalmthout, Cyclocross
   Kampioenschap van Navarra, Op de weg, Elite, Spanje
   Kampioenschap van Vlaanderen - Koolskamp
   Kampioenschap van Vlaanderen Gits, Amateurs
   Kaprijke
   Kaprun, Downhill
   Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
   Kemzeke
   Kerkrade
   Klein-Engersdorf
   Klingnau
   Kloosterzande, Amateurs
   Knokke (a)
   Knoxville
   Koksijde, Cyclocross
   Kollum (V)
   Kortemark
   Kortgene, Amateurs
   Kortrijk, Criterium
   Krem's New Year Cycling Classic
   Kristianstad
   Kruibeke
   Kruiningen, Amateurs
   Kwadendamme, Amateurs
   Kwintsheul
   La Côte Picarde
   La Calamine
   La Louvière
   La Torre
   Lèves
   Lamballe
   Lanarvily, Cyclocross
   Lancy
   Landivisiau (b)
   Landskrona
   Lannilis
   Larciano
   Las Cruces
   Lausanne (a)
   Le Samyn
   Lede
   Ledegem - Kemmel - Ledegem, Junioren
   Leeds (b)
   Legnano (b)
   Lekkerkerk (a)
   Les Boucles de l'Artois
   Leudelange, Cyclocross
   Leuven (a)
   Lewedorp, Amateurs
   Liège - Bastogne - Liège
   Liège - Bastogne - Liège, U23
   Liège - La Gleize, Junioren Bergwertung
   Liberty Ride for Sight
   Lichtervelde
   Liedekerke (a)
   Lieshout, Cyclocross
   Liestal
   Lillebonne
   Lillers
   Lincoln
   Linz
   Lisieux, Criterium
   Liverpool (e)
   Llodio
   Lochristi - Hyfte, Cyclocross, Amateurs
   Loenhout, Cyclocross
   Logroño
   Londerzeel (d)
   London (a)
   London (b)
   London (c)
   London (d)
   London (e)
   London (f)
   Long Beach
   Long Beach (a)
   Los Gatos
   Lourdes
   Lugano
   Lugano (V)
   Mühlenbach, Cyclocross
   München, Zesdaagse
   Maarheeze
   Maastricht (c)
   Made, Criterium
   Madeirã
   Magstadt, Cyclocross
   Malderen
   Malderen, Cyclocross
   Malmö
   Malveira
   Mammoth Lakes, Mountainbike
   Mammoth Lakes, Mountainbike (V)
   Manchester
   Manhattan Beach
   Manitou Springs
   Manlleu
   Manx International, Amateurs
   Manx Mountain
   Marseille
   Mechelen
   Mechelen, Cyclocross (a)
   Media Agua
   Mediterrane Spelen, Op de weg, Elite
   Mediterrane Spelen, Op de weg, Ploegentijdrit
   Meerkerk
   Meilen, Cyclocross
   Melbourne - Warnambool
   Melbourne - Yarrawonga
   Melbourne (e)
   Melle
   Melzo
   Memorial Nencini
   Memorial Philippe Van Coningsloo
   Mendoza - San Juan
   Mendrisio
   Mendrisio (a)
   Merbes-le-Château
   Mercatale Valdarno
   Mere
   Merksem (a)
   Mestre (a)
   Meulebeke
   Meyrin
   Meyrin (a)
   Michelstadt
   Middelkerke, Cyclocross
   Milano - Busseto
   Milano - Rapallo
   Milano - San Remo
   Milano - Torino
   Milano - Tortona
   Milano - Vignola
   Milano, Cyclocross
   Moab
   Moerbeke, Cyclocross (a)
   Moita
   Molina
   Monein
   Mont Sainte-Anne, Mountainbike
   Mont Sainte-Anne, Mountainbike (V)
   Montalbano
   Montanino
   Montecarlo - Alassio
   Montecatini Terme
   Montjuich
   Montluçon (a)
   Monza
   Moorsele
   Mount Airy
   Mount Buller
   Mount Parnitha, Elite/U23
   Mount Snow, Mountainbike
   Mount Snow, Mountainbike (V)
   Muswellbrook - Tamworth
   Náquera
   Nürnberg
   Nafarros
   Nantes
   Napa
   Naranco
   Nastro d'Oro
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite/U23, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cross - Categorie D, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclo-cross, Internationale Liefhebbers, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Amateurs, Finland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Estafette, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
   NatWest Island Games, Op de weg
   NatWest Island Games, Op de weg, Criterium, Elite
   NatWest Island Games, Op de weg, Ploegentijdrit
   Nerviano
   Nevada City
   New Jersey National Bank Classic
   New Romney
   New York (d)
   New Zealand Cycle Classic Gesamtwertung
   Niel, Cyclocross
   Nieuwerkerk, Amateurs
   Ninove (b)
   Nokere
   Noordwijk aan Zee, Dernycriterium
   Nordisk Mesterskab, Baan, 1 km, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Baan, 1 km, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Baan, 500 m, Amateurs (V)
   Nordisk Mesterskab, Baan, Achtervolging, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Baan, Achtervolging, Amateurs (V)
   Nordisk Mesterskab, Baan, Achtervolging, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Baan, Puntenkoers, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Baan, Puntenkoers, Amateurs (V)
   Nordisk Mesterskab, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Baan, Sprint, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Baan, Sprint, Amateurs (V)
   Nordisk Mesterskab, Baan, Sprint, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
   Norman
   Norwest Cup
   Nouméa, Zesdaagse
   Oak Bluffs
   Oakford
   Oberwil
   Odense
   Oetingen
   Offenbach
   Oggiono
   Olean
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
   Omloop Het Nieuwsblad
   Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
   Omloop Schokland
   Oostakker
   Oosteeklo
   Oostende (a)
   Oostende, Cyclocross
   Oostkamp, Cyclocross
   Oostrozebeke, Criterium (a)
   Oostvoorne (a)
   Orroir
   Ost-Westfalen Rundfahrt
   Oud-Vossemeer, Amateurs
   Overijse (a)
   Overijse, Cyclocross
   Palazzolo sull'Oglio
   Palma de Mallorca (b)
   Pamplona
   Panthers
   Panthers (b)
   Parabiago
   Parabiago
   Paris - Auxerre
   Paris - Barentin - Yvetot
   Paris - Bourges
   Paris - Brussel
   Paris - Camembert (Trophée Lepetit)
   Paris - Chauny
   Paris - Evreux
   Paris - Fecamp
   Paris - Mantes
   Paris - Roubaix
   Paris - Roubaix, U23
   Paris - Saint Quentin
   Paris - Tours
   Paris - Tours, U23
   Paris - Troyes
   Paris, Sprint
   Paris, Sprint (V)
   Peer, Criterium
   Philippine, Amateurs
   Philippine, Amateurs
   Piemonte
   Pijnacker (a)
   Pistoia - Livorno
   Pittsburgh (a)
   Pleurtuit
   Plonévez-du-Faou
   Plouay
   Plymouth, Mountainbike
   Plymouth, Mountainbike (V)
   Plzen, Cyclocross
   Poggio alla Cavalla
   Polignano a Mare
   Polynormand
   Pommeroeul (a)
   Ponsacco
   Ponsacco (a)
   Poortvliet, Amateurs
   Port Erin
   Port Talbot
   Portland
   Porto - Lisboa
   Prémio de Abertura
   Prato
   Prix des Flandres Françaises
   Profronde van Almelo
   Providence
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Nederland
   Putte-Kapellen
   PWZ Zuidenveld Tour
   Quad Cities, Criterium
   Quad Cities, Criterium (V)
   Quillan
   Racour, Cyclocross
   Rafelbunyon
   Reda
   Redlands Bicycle Classic (V) Gesamtwertung
   Regensburg
   Regensburg (b)
   Regio Tour International Gesamtwertung
   Reningelst
   Reningelst, Junioren
   Rennes
   Rheinland-Pfalz Rundfahrt Gesamtwertung
   Rieti
   Rijkevorsel, Cyclocross
   Rio Maior
   Riom
   Roanoke
   Rochester
   Roeselare, Criterium
   Ronde de l'Oise
   Ronde van Drenthe
   Ronde van Midden-Zeeland
   Ronde van Midden-Zeeland, Amateurs
   Ronde van Noord-Holland
   Ronde van Overijssel
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen, Junioren
   Ronde van Vlaanderen, U23
   Ronde van Zuid-Holland
   Ronde van Zuid-Oost Friesland
   Roosendaal
   Ruban Granitier Breton Gesamtwertung
   Ruban Nivernais Morvan
   Ruddervoorde
   Ruddervoorde, Cyclocross
   Ruisbroek - Puurs
   Rutas de America Gesamtwertung
   Sáles
   São Lourenço
   São Paulo (d)
   São Salvador
   Saaremaa Velotuur Gesamtwertung
   Sabiñanigo (a)
   Sachsen Tour Gesamtwertung
   Sacrifice Race, Elite/U23
   Saint-Chamond
   Saint-Estève
   Saint-Symphorien-sur-Coise
   Salamanca
   San Antonio
   San Bernardino
   San Fausto de Durango
   San Jose
   San Rafael
   San Sebastian (c)
   Santa Clarita
   Santa Croce sull' Arno
   Santa Cruz
   Santander
   Santander (a)
   Saran
   Schaan
   Schellenberg (V)
   Schorndorf
   Schoten
   Seattle
   Seraing - Aachen - Seraing
   Sierra de Guadarrama
   Sierre - Loye
   Sindelfingen
   Sint Maartensdijk, Amateurs
   Sint-Janssteen, Amateurs
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sint-Truiden (a)
   Sluis, Amateurs
   Solbiate Olona, Cyclocross
   Solleröloppet
   Somerville
   Somerville (V)
   Somma Lombardo
   Sora
   Southwick
   Sovizzo
   Statesville
   Steenwijk, Criterium
   Stein (a)
   Steinmaur, Cyclocross
   Stekene (a)
   Ster van Zuid-Limburg, Junioren Gesamtwertung
   Stiphout
   Strombeek-Bever
   Stuttgart, Zesdaagse
   Sulz
   Sunbury
   Surhuisterveen
   Tarei
   Tartu (b)
   Telleriarte, Cyclocross
   Tempe
   Temse
   Terrassa
   Thüringen-Rundfahrt, U23 Gesamtwertung
   Tholen, Amateurs
   Tiel
   Tielt, Nieuwelingen
   Tienen (c)
   Tjejtrampet (V)
   Tolosa
   Tongeren
   Torino - Biella
   Toronto
   Toulouse
   Tour de Beauce Gesamtwertung
   Tour de Bretagne (V) Gesamtwertung
   Tour de l'Abitibi, Junioren Gesamtwertung
   Tour de la Guadeloupe Gesamtwertung
   Tour de la Nouvelle-Calédonie Gesamtwertung
   Tour de Lorraine, Junioren Gesamtwertung
   Tour de Normandie Gesamtwertung
   Tour de Okinawa
   Tour de Santa Catarina Gesamtwertung
   Tour de Slovénie Gesamtwertung
   Tour de Tunisie Gesamtwertung
   Tour de Vendée
   Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos Gesamtwertung
   Tour du Faso Gesamtwertung
   Tour du Finistère
   Tour du Haut-Var
   Tour du Lac Léman
   Tour Nord-Isère Gesamtwertung
   Tour of Bulgaria Gesamtwertung
   Tour of FYR of Macedonia, Elite/U23 Gesamtwertung
   Tour of Mevlana Gesamtwertung
   Tour of Southland Gesamtwertung
   Tour of the Cotswolds
   Tour of the Philippines Gesamtwertung
   Tour of Ulster Gesamtwertung
   Tour ta'Malta Gesamtwertung
   Tre Valli Varesine
   Trentham East
   Treviso (a)
   Triel-sur-Seine
   Trofeo Alvaro Bacci
   Trofeo Andrés Oliver
   Trofeo Broglia Marzé Quintino
   Trofeo dello Scalatore Gesamtwertung
   Trofeo dello Scalatore 1
   Trofeo dello Scalatore 2
   Trofeo dello Scalatore 3
   Trofeo Gianfranco Bianchin
   Trofeo Guerrita
   Trofeo Internazionale Bastianelli
   Trofeo Laigueglia
   Trofeo Luis Ocana
   Trofeo Manacor
   Trofeo Mario Zanchi
   Trofeo Masferrer
   Trofeo Matteotti
   Trofeo Mauro Pizzoli
   Trofeo Melinda
   Trofeo Minardi
   Trofeo Mp Filtri
   Trofeo Paolin Fornero
   Trofeo Papa' Cervi
   Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza, U23
   Trofeo Rigoberto Lamonica
   Trofeo S.C. Marcallo Casone
   Trofeo Serafino Biagioni
   Trofeo Soller
   Trofeo Sportivi Magnaghesi
   Trofeo Stefano Fumagalli, Elite/U23
   Trofeo Tosco-Umbro - Trofeo Gabriele
   Trofeo Zssdi - Un. Circ. Sloveni in Italia
   Trognée
   Trois Jours de Cherbourg Gesamtwertung
   Trophée Centre Morbihan, Junioren Gesamtwertung
   Trophée des Grimpeurs
   Trophée Mavic
   Troyes - Dijon
   Turul României Gesamtwertung
   UCI Road Ranking
   Ulvenhout
   Union Bank Road Race
   Uppsala, Elite/U23
   USPro Ch'ship
   Utrecht (b)
   Vail, Mountainbike
   Vail, Mountainbike (V)
   Valkenswaard
   Valladolid
   Vancouver (a)
   Varignana
   Varik (V)
   Vaux-Eupen-Vaux, Amateurs
   Vayrac
   Veenendaal - Veenendaal
   Veenendaal - Veenendaal (V)
   Veldegem, Cyclocross
   Veldhoven
   Vero Beach
   Viane
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Vienne
   Villafranca de Ordizia (a)
   Villatuerta
   Vilvoorde
   Vilvoorde (e)
   Vinci
   Violay
   Virginia Beach
   Visalia
   Visalia (b)
   Vitré (a)
   Vlaamse / Antwerpse Havenpijl
   Vlaamse Pijl Harelbeke
   Vogelwaarde, Amateurs
   Volta aos Sete - Marinha Grande
   Vossem, Cyclocross
   Vouneuil-sous-Biard
   Vuelta a Chiriquí Gesamtwertung
   Vuelta a Cordoba (a) Gesamtwertung
   Vuelta a Costa Rica Gesamtwertung
   Vuelta a El Salvador Gesamtwertung
   Vuelta a Guatemala Gesamtwertung
   Vuelta a Paraguay Gesamtwertung
   Vuelta a Venezuela Gesamtwertung
   Vuelta al Estado Zulia Gesamtwertung
   Vuelta Ciclista a Cartagena
   Vuelta de Higuito Gesamtwertung
   Vuelta de la Juventud Guatemala Gesamtwertung
   Vuelta de la Juventud Uruguay Gesamtwertung
   Vuelta de los Puentes
   VW Herald
   Wagga Wagga - Albury
   Wagga Wagga (a)
   Wagga Wagga (b)
   Wanzele
   Waregem, U23
   Warnambool
   Warnambool (b)
   Warnambool (c)
   Wartenberg Rundfahrt
   Wateringen
   Wateringen (V)
   Wavre
   Welwyn
   Wemeldinge, Amateurs
   Wereldbeker, Op de weg, Elite Gesamtwertung
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Militairen
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, 75 km ploegentijdrit, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Militairen
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
   West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
   West-Dubbo
   Westdorpe, Amateurs
   Westfriese Dorpenomloop
   Westkapelle, Amateurs
   Westrozebeke
   Wetteren, Dernycriterium
   Wetzikon, Cyclocross
   Wibsey
   Wichita
   Wichita (b)
   Wielsbeke
   Willebroek
   Wim Hendriks Trofee
   Wincanton Classic
   Wingene
   Wingene, Cyclocross
   Woerden
   Woerden (V)
   Yarrawonga
   Yerseke, Amateurs
   Yorkshire, Cyclocross
   Závod Míru, Junioren Gesamtwertung
   Zürich (a)
   Zürich, Amateurs
   Zürich, Zesdaagse
   Zamudio
   Zanè - Monte Cengio
   Zand en Veen Rondomme, Elite/U23
   Zaragoza
   Zarautz, Cyclocross
   Zele (c)
   Zellik - Galmaarden
   Zesbergenprijs Harelbeke
   Zevenbergen (V)
   Zierikzee, Amateurs
   Zillebeke, Cyclocross
   Zomergem - Adinkerke
   Zonnebeke, Cyclocross
   Zottegem - Dr Tistaertprijs
   Zuiddorpe, Amateurs
   Zwevegem
   Zwevezele
   Zwijndrecht -NL- (V)
   Zwolle (b)



rss

Members online: